Kontakt

TAXUS IT Sp. z o.o.

Siedziba główna

ul. Płomyka 56A
02-491 Warszawa
NIP 522-300-42-56
REGON 146573984
 
taxus@taxusit.com.pl
+ 48 22 659 09 09
 

Oddział w Radomiu

ul. Słowackiego 83
26-600 Radom
+48 691 779 417

Formularz

Mapa

Mapa

 

Sekretariat:

Malinowska Karolina

kmalinowska@taxusit.com.pl

+ 48 22 659 09 09

   

Kontakt w sprawie:

Zarządzanie licencjami, sprzedaż, 

Serwis urządzeń GIS/GPS

 

Malinowski Mateusz

mmalinowski@taxusit.com.pl

+48 533 355 591

Pomoc techniczna:

mLas Inżynier, tMap

 

Bącler Magdalena

mbacler@taxusit.com.pl

+ 48 530 549 239

+ 48 22 659 09 09

Pomoc techniczna:

LasInfo

 

Kulik Sylwester

skulik@taxusit.com.pl

+48 533 370 047

 Zarząd spółki

Konieczny Adam

Prezes Zarządu


akonieczny@taxusit.com.pl
+48 601 259 168

Matuszczak Artur

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny


amatuszczak@taxusit.com.pl
+48 691 779 415

Mroczek Krzysztof

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor IT


kmroczek@taxusit.com.pl
+48 691 779 417

Wydział Sprzedaży i Marketingu

Krześlak Bartłomiej

Kierownik Wydziału Sprzedaży i Marketingu


bkrzeslak@taxusit.com.pl

+48 669 605 703

+48 (22) 824 59 02

 

Malinowski Mateusz

Specjalista ds. sprzedaży


mmalinowski@taxusit.com.pl

+48 533 355 591

+48 (22) 824 59 02

Waluś Michał

Specjalista ds. sprzedaży


mwalus@taxusit.com.pl

+48 533 331 308

 

Dudek Marcin

Menedżer produktu Smoke Detection


mdudek@taxusit.com.pl

+48 533 303 938


 

 

Ufa Urszula

Menedżer produktu tMap/Specjalista ds. szkoleń


uufa@taxusit.com.pl

+48 533 366 624

+48 (22) 824 59 02

 

Matuszczak Magdalena

Menedżer marki


mmatuszczak@taxusit.com.pl

+48 533 355 501

 Wydział Produkcji Oprogramowania

Smarzewski Robert

Kierownik projektów IT


rsmarzewski@taxusit.com.pl
+48 667 907 703

 

Błaszczyk Łukasz

Analityk / Menedżer Produktu


lblaszczyk@taxusit.com.pl
+48 886 632 407

Kulik Sylwester

Kierownik projektów informatycznych


skulik@taxusit.com.pl
+48 533 370 047

 

 

 
Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera