Kontakt

TAXUS IT Sp. z o.o.

Siedziba główna

ul. Płomyka 56A
02-491 Warszawa
NIP 522-300-42-56
REGON 146573984
 
taxus@taxusit.com.pl
+ 48 22 659 09 09
 

Oddział w Radomiu

ul. Słowackiego 83
26-600 Radom
+48 691 779 417

Formularz

Mapa

Mapa

 

Sekretariat:

 

Karolina Malinowska

Asystentka Zarządu

 

kmalinowska@taxusit.com.pl

+ 48 22 659 09 09

Pomoc techniczna:

mLas Inżynier, tMap,

zarządzanie licencjami

LasInfo

 

Serwis urządzeń GIS/GPS,

 zarządzanie licencjami

 

 

 

Agnieszka Jaromij

Specjalista GIS ds. wsparcia technicznego

 

wsparcie@taxusit.com.pl

+ 48 530 549 239

+48 (22) 863 00 87

Sylwester Kulik 

Menedżer produktu LasInfo

 

skulik@taxusit.com.pl

+48 533 370 047

Szymon Borowczyk

Specjalista ds. wsparcia technicznego

 

sborowczyk@taxusit.com.pl

+48 533 171 330

+48 (22) 824 59 02

 Zarząd spółki

 

 

 

Adam Konieczny

Prezes Zarządu

 

akonieczny@taxusit.com.pl
+48 601 259 168

Artur Matuszczak

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny

 

amatuszczak@taxusit.com.pl
+48 691 779 415

Krzysztof Mroczek

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor IT

 

kmroczek@taxusit.com.pl
+48 691 779 417

Wydział Sprzedaży

 

 

 

 

 

Bartłomiej Krześlak

Kierownik Wydziału Sprzedaży i Marketingu

 

bkrzeslak@taxusit.com.pl

+48 669 605 703

+48 (22) 824 59 02

 

Urszula Ufa

Menedżer produktu tMap/

Specjalista ds. szkoleń

 

uufa@taxusit.com.pl

+48 533 366 624

+48 (22) 824 59 02

Marcin Dudek

Menedżer produktu

Smoke Detection

 

mdudek@taxusit.com.pl

+48 533 303 938

 

 

 

 

Mateusz Malinowski

Specjalista ds. sprzedaży,

Obsługa zamówień

 

mmalinowski@taxusit.com.pl

+48 533 355 591

+48 (22) 824 59 02

Michał Waluś

Specjalista ds. sprzedaży,

mLas Inżynier, urządzenia GNSS

 

mwalus@taxusit.com.pl

+48 533 331 308

Dominik Wielgórka

Specjalista ds. sprzedaży,

Rejestrator oraz drukarka Leśniczego

 

dwielgorka@taxusit.com.pl

+48 531 808 091

Wydział Marketingu

 

 

Magdalena Matuszczak

Menedżer marki

 

mmatuszczak@taxusit.com.pl

+48 533 355 501

Nina Dudek

Specjalista ds. PR

 

ndudek@taxusit.com.pl

+48 531 478 155

 

 Wydział Produkcji Oprogramowania

 

 

                                 

Robert Smarzewski

Kierownik projektów IT


rsmarzewski@taxusit.com.pl
+48 667 907 703

 

Sylwester Kulik

Kierownik projektów IT


skulik@taxusit.com.pl
+48 533 370 047

 
     

 

Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera