tMap

Zobacz stronę produktu tMap. 

Kliknij w powyższy link.

 

 

"tMap wspomaga codzienne zadania pracowników terenowych. Umożliwia korzystanie z map cyfrowych oraz dokonywanie inwentaryzacji (...). Z przyjemnością rekomenduję Aplikację tMap jako narzędzie do pracy terenowej i polecam firmę TAXUS IT jako wiarygodnego partnera do współpracy."

Marek Matyjaszczyk 

Biuro Urządzania Lasu i Gospodarki Leśnej Oddział w Brzegu

 

"Firma TAXUS IT Sp. z o.o. fachowo i profesjonalnie wdrożyła innowacyjne rozwiązania ułatwiając i przyspieszając naszą współpracę przy wykonywaniu zadania (...). Zespół dołożył wszelkich starań przy dopracowywaniu kompatybilności programu sprzętu pomiarowego posiadanego przez naszą firmę z programem tMap."

MZG Maciej Zieliński

tMap to łatwa w obsłudze aplikacja pomiarowa, o zaawansowanej funkcjonalności. Program zaprojektowany został na system operacyjny Android i może być używany zarówno na tabletach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych (handheld).
tMap gwarantuje precyzyjny i dokładny pomiar wykonany przy użyciu: dalmierza laserowego, odbiornika GPS lub w trybie ręcznym.
tMap daje Ci możliwość współdzielenia Twoich projektów ze współpracownikami, dzięki czemu praca będzie jeszcze bardziej efektywna i przyjemna.
tMap to wszystkie Twoje dane na jednym urządzeniu. To wyjście w teren bez papierowych arkuszy map. To dane w kilka sekund przeniesione do Twojego komputera.
tMap to praca w każdych warunkach. Moduł pracy offline pozwoli na pobranie map bazowych bezpośrednio na Twoje urządzenie i korzystanie z nich, kiedy nie będziesz w zasięgu Internetu.
tMap to Twój sposób na pracę w terenie!

Wyświetlanie mapy

Program umożliwia wyświetlanie warstw wektorowych (shp, dxf), rastrów oraz map dostępnych w ramach usług: WMS, TMS, WMTS. Dzięki możliwości skorzystania z podkładów on-line, użytkownik na bieżąco może obserwować teren, w którym się obecnie znajduje. Dodatkowym atutem aplikacji jest obsługa układów odniesienia z całego świata.

W przypadku konieczności pracy off-line możliwe jest korzystanie z danych wektorowych i rastrowych dostępnych na urządzeniu. Ponadto użytkownik może zapisać na stałe do pamięci telefonu lub tabletu wybrany fragment mapy, wcześniej używany w trybie on-line.

Dzięki specjalnej funkcjonalności programu – współpracy ze zbiorem danych tCloud możliwe jest importowanie wektorowych danych OSM i wykorzystanie ich w pracy off-line w formie podkładów mapowych.

Dane wektorowe mogą być prezentowane na mapie w zaawansowany sposób: użytkownik definiuje styl punktów, linii i poligonów oraz etykiet. Możliwa jest klasyfikacja obiektów w zależności od wartości wybranego atrybutu.

Poza prezentowaniem danych na mapie możliwe jest wyszukiwanie i filtrowania obiektów z warstw wektorowych w postaci tabeli atrybutowej.

GPS I DGPS

Program współpracuje z różnymi odbiornikami GPS:

Pomiary

W trakcie prac terenowych, użytkownik może określić sposób pobierania danych o lokalizacji obiektów w formie:

Do każdego dodawanego obiektu możliwe jest dołączenie danych atrybutowych uwzględniających oprócz standardowych informacji liczbowych i tekstowych również dodawanie danych multimedialnych tj. zdjęć, nagrań video i audio.

Współdzielenie pomiarów i projektów

Projekty mapowe i wykonywane pomiary mogą być wymieniane i synchronizowane pomiędzy użytkownikami na wiele sposobów: lokalnie (wymiana plików, Bluetooth) oraz poprzez sieć (e-mail, Dropbox). Podczas pracy w grupie możliwe jest zdefiniowanie map podkładowych i struktur pomiarowych na jednym urządzeniu, przesłanie ich pozostałym użytkowników, a następnie zebranie i zsynchronizowanie w jednym miejscu wszystkich wykonanych pomiarów.

 

FUNKCJE APLIKACJI

KORZYŚCI Z UŻYWANIA APLIKACJI

SPRZĘT

ZADAJ PYTANIE

 

Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera