Targi EKO-LAS za nami

W dniach 7-9 września byliśmy na targach EKO-LAS w Mostkach k. Świebodzina. Prezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania, zarówno softwarowe jak i sprzętowe. 

 

Aplikacja mLas Inżynier Pro i Lite w wersji 7 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, z uwagi na fakt, że jest używana przez znaczną większość nadleśnictw w Polsce. Bartłomiej Krześlak prezentował także możliwości, jakie daje współpraca aplikacji z naszym systemem do wczesnej detekcji dymu – Smoke Detection, który został już wdrożony w 33 nadleśnictwach. O samym systemie opowiadał Marcin Dudek i Kamil Gębala. 

Na naszym stoisku można było zapoznać się z kilkoma urządzeniami, które idealnie sprawdzają się w pracy terenowej w środowisku leśnym, jak np. odbiornik GPS Zebra TC56.

Czytaj więcej o TC56

Dominik Wielgórka odpowiadał na pytania odnośnie zestawu dla leśniczego, w którego skład wchodzi rejestrator leśniczego Zebra Workabout Pro 4 w pełni kompatybilny z aplikacją mLas Inżynier i drukarka mobilna Zebra ZQ520.

Czytaj więcej o ZQ520

Czytaj więcej o Workabout Pro 4

Michał Waluś prezentował odbiornik GNSS Stonex S900T. To zupełna nowość na rynku, zachęcamy do przetestowania! Wystarczy skontaktować się z Michałem i umówić na spotkanie, do czego szczerze zachęcamy.

Targi EKO-LAS jak zwykle nas nie zawiodły – to świetna okazja, żeby porozmawiać, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i poznać nasz zespół. Odpowiadając na pytanie zadane w tytule – tak! Warto było wziąć udział w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

Aby otrzymać naszą ofertę, prosimy o kontakt z Szymonem Borowczykiem - sborowczyk@taxusit.com.pl

 

Dodano: 2018-09-19 13:09:00
Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera