„Rzeczpospolita” pisze o naszych systemach do wczesnego wykrywania dymu

W zeszłym tygodniu na łamach cyfrowej wersji „Rzeczpospolitej” ukazał się artykuł o systemie SmokeD, znanym na polskim rynku jako Smoke Detection. 

 System staje się coraz bardziej popularny wśród nadleśnictw. Nasze rozwiązanie stosuje obecnie niemal 50 jednostek Lasów Państwowych.

SmokeD to narzędzie do wczesnej detekcji, dostosowane do warunków jakie panują w USA. 

„Tylko w Stanach Zjednoczonych rocznie występuje około 60 tys. pożarów. W 2018 r. spaleniu uległo ponad 30 tys. domów i 3,5 mln hektarów terenów zielonych – to tak, jakby w Polsce spłonęła powierzchnia równa dwóm województwom – mówi Artur Matuszczak, dyrektor generalny IT for Nature, spółki, która rzuciła wyzwanie falom ognia.”

 O tym, skąd wziął się pomysł na stworzenie systemu Smoke Detection, kto jest naszym klientem w Stanach Zjednoczonych i gdzie jeszcze planujemy rozwijać nasz projekt, dowiecie się Państwo z artykułu: https://cyfrowa.rp.pl/biznes/34971-polacy-pomoga-ratowac-kalifornie.

 

Gorąco zachęcamy do lektury!

 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie systemu Smoke Detection lub chęci umówienia się na spotkanie, prosimy o kontakt z Marcinem Dudkiem.

+48 533 303 938

 mdudek@taxusit.com.pl 

Dodano: 2019-06-24 15:02:00
Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera