Warsztaty w Nadleśnictwie Gryfino z aplikacji mLas Inżynier

 

17 maja Kamil Gębala przeprowadził pracowników Nadleśnictwa Gryfino przez tajniki aplikacji mLas Inżynier w wersji ProLite w ramach warsztatów po zakupie aplikacji. W malowniczych okolicznościach przyrody - rzeki Odry porównywali wyniki pomiarów GNSS przy pomocy anteny S900T z rekomendowanymi przez nas mobilnymi komputerami Cedarem CP3 oraz Zebrą TC56. Odbiornik zewnętrzny pozwolił na osiągnięcie subcentymetrowej dokładności, czym zdobył niemałe uznanie uczestników szkolenia. Nasze handheldy również sprostały oczekiwaniom, mierząc z dokładnością od 1 do 4m. Oba modele cieszą się pozytywną opinią po warsztatach.

Co jednak szczególnie spodobało się pracownikom nadleśnictwa Gryfino? Udostępnianie lokalizacji obiektu w postaci pinezki do map Google, możliwość tworzenia własnych warstw pomiarowych, a także przesyłanie warstw oraz pomiarów e-mailem. Uczestnicy krok po kroku zostali przeprowadzeni przez najważniejsze funkcjonalności oprogramowania.

 Bardzo cieszymy się z pozytywnego odbioru tego spotkania!

Jeśli chcieliby Państwo przeprowadzić podobne warsztaty w swoim nadleśnictwie, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem:

Kamil Gębala

Specjalista ds. sprzedaży

aplikacje mobilne oraz GNSS

kgebala@taxusit.com.pl

+48 535 936 266

 

Dodano: 2019-05-31 11:22:00
Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera