Partnerzy biznesowi

TAXUS IT ma przyjemność współpracować ze światowymi markami, dzięki czemu nasza wspólna oferta jest wzbogacona o pełne rozwiązania programowe oraz sprzętowe.

 

     

Zebra Technologies Inc. to światowy lider w dostarczaniu urządzeń drukujących dla wielu odbiorców. Firma posiada w swojej ofercie wiele drukarek, od stacjonarnych przemysłowych po małe drukarki kieszonkowe. Drukarki Zebra z dużym powodzeniem stosowane są w policji, wojsku, straży miejskiej, transporcie, medycynie, itp.  Partnerstwo firm Zebra oraz TAXUS IT pozwoliło uzyskać specjalne ceny na drukarki, dzięki czemu nasi klienci mają duże zniżki na drukarki Zebra. Najpopularniejszym modelem drukarki, używanym podczas pracy w terenie, jest model ZQ 520, który oferujemy polskim leśnikom. Urządzenie to jest stworzone do pracy w najsurowszych warunkach środowiskowych.  

 

W roku 2008 (jeszcze jako Taxus SI) nawiązaliśmy współpracę ze znaną firmą Motorola, która jest naszym dostawcą rejestratorów leśniczego. Bierzemy udział w programie partnerskim Motorola jako Solution Partner. Odkąd Motorola przejęła kontrolę nad firmą Symbol, jest ona światowym liderem w dostawach urządzeń typu handheld (komputerów ręcznych) dla przemysłu, logistyki oraz służb mundurowych. W swojej ofercie Motorola posiada wiele innych rozwiązań - od telefonów komórkowych po rozwiązania szerokopasmowej łączności bezprzewodowej.

 

 

 

Trimble jest światowym liderem w produkcji wysokiej klasy urządzeń do dokładnego pozycjonowania GPS. Partnerstwo z Trimble uzyskujemy poprzez współpracę z firmą ImpexGeo z Nieporętu (autoryzowanego dystrybutora) od 2007 roku. Trimble posiada około 700 patentów z rozwiązaniami technologicznymi, które uzyskane zostały przez 25 lat pracy. Firma ta zatrudnia ponad 3600  pracowników w 18 krajach, a produkty Trimble używane są w ponad 100 krajach.

     

 

 

 

 

Nasza firma jest partnerem firmy ESRI - światowego lidera w technologii GIS. Bierzemy udział w programie partnerskim jako "developer". Firma ESRI jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych kompanii informatycznych na świecie, sieć partnerska obejmuje ponad 1200 firm na całym świecie. Rozwiązania GIS firmy ESRI znajdują zastosowanie niemal w każdej branży przemysłu, w usługach, planowaniu i handlu.

Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera