TruPulse 360

Dalmierz TruPulse 360 to proste w użyciu narzędzie w postaci lunetki z wbudowanym dalmierzem przystosowane do pracy w terenie, które pozwala na wykonanie szybkiego i prostego pomiaru.

Obsługa i dostęp do wszelkich ustawień odbywa się za pośrednictwem zaledwie trzech przycisków. Pomiar odległości do obiektu odbywa się przez wycelowanie nań lunetką, w czym pomaga umieszczony w niej krzyż, i naciśnięcie spustu. Wynik wyświetli się natychmiast po wykonaniu pomiaru na wbudowanym w lunetkę wyświetlaczu LCD. Pomierzona odległość jest podawana z dokładnością 30 cm lub 1 m w zależności od warunków pomiaru, jasności celu i widoczności. Dane można przesyłać do urządzenia zbierającego dane za pomocą Bluetooth. Użytkownik jest na bieżąco informowany o uzyskanej odległości. Przy sprzyjających warunkach zasięg dalmierza wynosi 1200m, zaś minimalny to 500m do celów rozpraszających laser takich jak drzewa i zarośla.
Umożliwiając pomiary offsetowe dalmierz sprawia, że można zdalnie z wysoką dokładnością wyznaczać współrzędne obiektów znajdujących się w pobliżu wysokiej zabudowy oraz pod gęstymi koronami drzew. Wystarczy stanąć z urządzeniem GNSS w dogodnym do pomiarów satelitarnych miejscu i za pomocą wciśnięcia jednego klawisza na dalmierzu lokalizować wszelkie obiekty znajdujące się w miejscach, gdzie odbiór danych GNSS jest niemożliwy lub znacznie utrudniony.
Dalmierz rekomendowany do współpracy z palmtopami Trimble oraz smartfonami z Androidem, na których zainstalowane jest oprogramowanie mLas Inżynier lub tMap.

Dane techniczne:

Wymiary
12 cm x 5 cm x 9 cm
Waga
220 g
Komunikacja
RS232, BLUETOOTH
Zasilanie
2 baterie AA
Klasa lasera
1 FDA (bezpieczny)
Wytrzymałość
NEMA 3, IP54
Temperatura pracy
od -20°C do +60°C
Powiększenie
7x
Wyświetlacz
LCD w lunetce
Mocowanie statyw u
¼” - 20 gwint żeński
Pomiar
odległość skośna, azymut, odległość pozioma, przewyższenie, czołówki, wysokość odległego obiektu
Tryby pomiaru
standardowy, ciągły, do najbliższego obiektu,
do najdalszego obiektu, do folii odblaskowej (wymagany filtr)
Zasięg
max. 1200 m
Dokładność
do 30 cm, inklinacja do ¼º, azymut - do 1º
Wyposażenie standardowe
pokrowiec, instrukcja obsługi, 2 baterie AA,
pasek na rękę

Zainteresował Państwa nasz sprzęt? Zapytaj o ofertę!

 

Zapisz się do naszego newslettera
Dołącz jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat naszych produktów i szkoleń.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera