Jesień zaowocowała nowościami sprzętowymi

Tej jesieni najciekawsze rozwiązania pojawiły się głównie w grupie smartfonów. Ich parametry z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. W naszej ofercie pojawił się też wyczekiwany, najnowszy model zewnętrznego odbiornika GNSS firmy STONEX.

 

Stonex S900T bardzo dobrze sprawdził się podczas testów w terenie. To urządzenie dla osób, które wymagają centymetrowej dokładności. Wciąż ulepszane parametry oraz ilości odbieranych sygnałów, czynią z S900T antenę idealną do pracy w trudnych warunkach nawet pod okapem drzewostanu.

Dla tych, którzy najbardziej cenią sobie kompaktowość i wielofunkcyjne rozwiązania, rekomendujemy nowe smartfony. Są to: Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S9 oraz Xiaomi Mi8. Wszystkie te urządzenia dostarczamy w obudowach terenowych. Wybraliśmy je ze względu na rozbudowane moduły GNSS. Z powodzeniem można ich używać w codziennych sesjach pomiarowych.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją oferowanych przez nas odbiorników GNSS (http://www.taxusit.com.pl/Odbiorniki.GNSS), również tych gwarantujących dokładności na poziomie 2-5 metrów.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości prezentowanego przez nas sprzętu, zapraszamy do kontaktu. Szymon Borowczyk chętnie przyjedzie i wykona bezpłatne testy w Twoim nadleśnictwie.

 

   

Szymon Borowczyk

Specjalista ds. sprzedaży i wsparcia technicznego

urządzenia GNSS oraz obsługa zamówień

sborowczyk@taxusit.com.pl

+48 533 171 330

+48 (22) 824 59 02

   

 

 

Dodano: 2018-10-12 12:10:00
Subscribe to our newsletter
Subscribe if you want to receive the latest information about our products and training courses.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera