Nowy rejestrator leśniczego – już w sprzedaży!

W naszej ofercie sprzętowej pojawiły się dwa urządzenia, które świetnie sprawdzą się w roli nowego rejestratora.

Pierwsze z nich to komputer mobilny Zebra TC57. Jest szybki, niezawodny i wytrzymały, co jest szczególnie ważne w pracy terenowej. Pojemna bateria z funkcją szybkiego ładowania zapewnia aż do 14 godzin pracy! Co ciekawe, urządzenie otrzymało certyfikat Android Enterprise Recommended nadawany przez firmę Google, który gwarantuje regularne aktualizacje zabezpieczeń systemu. 

Drugie urządzenie to coś dla fanów smartfonów – Cedar CP3. Jest niezwykle odporny, a przy tym bardzo poręczny. Posiada 6GB pamięci RAM, dzięki czemu jest wydajny i szybki. Ogromny plus to pojemna bateria 6000 mAh, która pozwala na całodzienne sesje pomiarowe w terenie. 

 

Sprawdź szczegółową specyfikację techniczną:

Zebra TC57

Cedar CP3

 

Przy zakupie sprzętu oferujemy pakiety serwisowe, które rozszerzają standardową gwarancję producenta i umożliwiają naprawę lub wymianę urządzenia również w przypadku mechanicznego uszkodzenia.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteś zainteresowany prezentacją naszych produktów lub chciałbyś otrzymać ofertę naszych urządzeń na e-mail, skontaktuj się z Szymonem Borowczykiem.

 

   

Szymon Borowczyk

Specjalista ds. sprzedaży i wsparcia technicznego

urządzenia GNSS oraz obsługa zamówień

sborowczyk@taxusit.com.pl

+48 533 171 330

+48 (22) 824 59 02

   

 

Dodano: 2019-06-07 12:46:18
Подпишись на нашу рассылку
Присоединись, если хочешь получать актуальную информацию на тему наших продуктов и семинаров.
Dziękujemy za dołączenie do naszego newslettera